Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Furhaven Pet Products |
| Model Number | 4XLZKJQ55A7Q |
| Size | S |
| Brand Color | Multicolor |
| Color | Multicolor |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Bolster |
| Material | Sheepskin |
| Washable | Yes |
| Width | 28 cm |
| Height | 23 cm |
| Depth | 36 cm |





Reviews
There are no reviews yet.