Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Future market |
| Model Name | Electric Boiler Steamer Poacher |
| Model Number | EG2 |
| Number of Eggs Boiled | 7 |
| Cooking Modes | Soft Boiled |
| Non-stick Coating | Yes |
| Power Requirement | 220V-50HZ |
| Power Consumption | 350 W |
| Weight | 0.3 kg |





Reviews
There are no reviews yet.