Description
Multiple Usage- Boil Water, Prepare Eggs, Tea, Noodles, etc. Box Includes: Power Cable, Cooking Pot With Lid
Multiple Usage- Boil Water, Prepare Eggs, Tea, Noodles, etc. Box Includes: Power Cable, Cooking Pot With Lid
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Model Number | NA |
| Type | Rice Cooker, Egg Cooker, Travel Cooker |
| Color | Blue |
| Capacity | 1.5 L |
| Functions | Cooking |
| Sales Package | 1 RICE COOKER WITH WIRE |
| Width | 15 cm |
| Height | 15 cm |
| Depth | 10 cm |
| Domestic Warranty | 1 Months |
| International Warranty | 1 Months |
Reviews
There are no reviews yet.