Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Garfield |
| Model Number | 7BF6PK3ZVWEN |
| Size | M |
| Brand Color | Blue |
| Color | Blue |
| Pet Type | Cat |
| Bed Type | Flat |
| Material | Polyester |
| Washable | Yes |
| Width | 12 cm |
| Height | 3 cm |
| Depth | 10 cm |





Reviews
There are no reviews yet.