Description
Make cooking simple, easy and healthy with the general aux Favourite Induction Cooktop
Make cooking simple, easy and healthy with the general aux Favourite Induction Cooktop
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 |
| Brand | General Aux |
| model_name | best desingable induction power saver (touch induction) |
| Model | indduction GEN 82 A |
| Type | Induction Cooktop |
| Color | Black |
| Control | Touch Panel |
| Power Consumption | 2000 W |
| Weight | 0.8 kg |
| Service Type | na |
| Warranty Summary | na |
| Covered In Warranty | na |
| Not Covered In Warranty | na |
Reviews
There are no reviews yet.