Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | Geo-Fresh |
| Flavor | Parsley Herbs |
| Quantity | 50 g |
| Container Type | Glass Bottle |
| Maximum Shelf Life | 18 Months |
| Organic | Yes |
| Model Name | Organic Parsley 50g – USDA Certified |
| Form | Leaves |
| Manufactured By | Geo-Fresh Organic |
| Certification | 10019021004215 |
| Country of Manufacture | India |
| Width | 10.5 cm |
| Height | 23 cm |
| Depth | 10.5 cm |





Reviews
There are no reviews yet.