Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Geo-Fresh |
| Model Name | Organic Wheat Grass Powder 100g – |
| Model Number | vitamin supplement |
| Quantity | 100 g |
| Type | Multi Vitamin |
| Usage Timings | Post-workout |
| Form | Powder |
| Dietary Preference | Non-GMO |
| Ayurvedic | Yes |
| Maximum Shelf Life | 18 Months |
| Container Type | Tin |
| Food Preference | Kosher |





Reviews
There are no reviews yet.