Description
Pure Kaju Katlis made from best Goanese Cashews and real chocolate to give your taste buds a Treat……Net Weight: 200 gms. This mithai has been specially packed using Italian technology for an extended shelflife..
Pure Kaju Katlis made from best Goanese Cashews and real chocolate to give your taste buds a Treat……Net Weight: 200 gms. This mithai has been specially packed using Italian technology for an extended shelflife..
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Ghasitaram Gifts |
| Model Name | Chocolate Kaju Katli |
| Type | Burfi |
| Quantity | 200 g |
| Maximum Shelf Life | 1 Months |
| Container Type | Box |
| Pack of | 1 |
| Food Preference | Vegetarian |
| Organic | No |
| Gift Pack | No |
| Sales Package | 1 |
| Country of Manufacture | Indian |
| Width | 5 cm |
| Height | 10 cm |
| Depth | 5 cm |
| Weight | 0.2 kg |
Reviews
There are no reviews yet.