Description
Gift Your loved ones these delicious Premium Dates stuffed with Dryfruits in A Gift Box. Net Weight: 250 gms.This mithai has been specially packed using Italian technology for an extended shelflife.
Gift Your loved ones these delicious Premium Dates stuffed with Dryfruits in A Gift Box. Net Weight: 250 gms.This mithai has been specially packed using Italian technology for an extended shelflife.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Ghasitaram Gifts |
| Model Name | Dryfruit Filled Dates |
| Type | Dryfruits Sweet |
| Quantity | 250 g |
| Maximum Shelf Life | 1 Months |
| Container Type | Box |
| Pack of | 1 |
| Food Preference | Vegetarian |
| Organic | No |
| Gift Pack | No |
| Country of Manufacture | Indian |
| Weight | 500 kg |
Reviews
There are no reviews yet.