Description
The finest quality Karachi halwa. Net weight 400 gms. .
The finest quality Karachi halwa. Net weight 400 gms. .
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Ghasitaram Gifts |
| Model Name | Karachi Halwa |
| Type | Halwa |
| Quantity | 400 g |
| Maximum Shelf Life | 1 Months |
| Container Type | Box |
| Pack of | 1 |
| Food Preference | Vegetarian |
| Organic | No |
| Gift Pack | No |
| Sales Package | 1 |
| Country of Manufacture | Indian |
| Weight | 0.4 kg |
Reviews
There are no reviews yet.