Description
A beautiful gift box containing all time favourite Coconut Mawa Barfis. Net Weight: 800 gms. This mithai has been specially packed using Italian technology for an extended shelflife.
A beautiful gift box containing all time favourite Coconut Mawa Barfis. Net Weight: 800 gms. This mithai has been specially packed using Italian technology for an extended shelflife.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Ghasitaram Gifts |
| Model Name | Mawa Coconut Barfi |
| Type | Burfi |
| Quantity | 800 g |
| Maximum Shelf Life | 1 Months |
| Container Type | Box |
| Pack of | 1 |
| Food Preference | Vegetarian |
| Organic | No |
| Gift Pack | No |
| Sales Package | 1 |
| Country of Manufacture | Indian |
| Width | 14 cm |
| Depth | 5 cm |
| Weight | 5 kg |
Reviews
There are no reviews yet.