Description
Sharp Air Purifiers offers 20 Airflow that helps in cleaning and purifying the air from the roof to the floor.
Sharp Air Purifiers offers 20 Airflow that helps in cleaning and purifying the air from the roof to the floor.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | GiGiz |
| Model Name | 1 |
| Type | Room |
| Filter Type | HEPA |
| Color | White |
| Shade | White |
| Coverage Area | 250 sq ft |
| Suitable For | Home, Room, Office |
| Air Flow Level | 120 cu.m/hr |
| Portable | No |
| Power Consumption | 30 W |
| Width | 25 cm |
| Height | 43 cm |
| Depth | 21 cm |
| Weight | 2.4 kg |
Reviews
There are no reviews yet.