Description
It gives an authentic and premium quality taste to your pizza , pastas and salads.
It gives an authentic and premium quality taste to your pizza , pastas and salads.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Sales Package | 1 |
| Brand | GMC |
| Flavor | Oregano Seasoning |
| Quantity | 50 g |
| Container Type | Plastic Bottle |
| Cuisine | Italian |
| Maximum Shelf Life | 18 Months |
| Dietary Preference | NA |
| Gourmet | Yes |
| Organic | Yes |
| Model Name | Oregano Seasoning |
| Ingredients | Oregano |
| Form | Flakes |
| Manufactured By | C-314 , Duggal Housing Complex , School Road , Khanpur , New Delhi – 110062 |
| Certification | FSSAI |
| Country of Manufacture | India |
| Storage Instructions | Keep in a cold dry Place |
| Width | 3.5 cm |
| Height | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Weight | 0.05 kg |
Reviews
There are no reviews yet.