Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | GMC |
| Flavor | Oregano Seasoning |
| Quantity | 25 g |
| Container Type | Plastic Bottle |
| Cuisine | Italian |
| Maximum Shelf Life | 18 Months |
| Dietary Preference | NA |
| Gourmet | Yes |
| Organic | Yes |
| Model Name | Oregano |
| Form | Flakes |
| Width | 3.5 cm |
| Height | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Weight | 0.025 kg |





Reviews
There are no reviews yet.