Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Gney |
| Model Name | Electric Egg Boiler Cooker & Steamer |
| Model Number | CD07 |
| Number of Eggs Boiled | 21 |
| Number of Eggs Poached | 21 |
| Number of Layers | 3 |
| Cooking Modes | 1 |
| Color | Multicolor |
| Material | Stainless Steel |
| Non-stick Coating | No |
| Power Consumption | 350 W |
| Height | 16 cm |
| Weight | 0.45 kg |
| Warranty Summary | – |
| Service Type | – |
| Covered in Warranty | – |
| Not Covered in Warranty | – |





Reviews
There are no reviews yet.