Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | GOGGA |
| Model Number | MENDUVADA MAKER |
| Material | Stainless Steel |
| Width | 10 cm |
| Height | 12 cm |
| Depth | 10 cm |
| Weight | 110 g |
| Service Type | REPLACEMENT |
| Covered in Warranty | MANUFACTURE DEFAULT |
| Not Covered in Warranty | USED PRODUCT |




Reviews
There are no reviews yet.