Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 10 |
| Brand | Gone Mad |
| Model Name | darkchoco_1 |
| Quantity | 100 g |
| Type | Cream Filled |
| Base Flavors | Chocolate |
| Organic | Yes |
| Ingredients | Chocolate |
| Food Preference | Vegetarian |
| Container Type | Box |
| Maximum Shelf Life | 10 Months |
| Caloric Value | 105 |
| Width | 12 cm |
| Height | 11 cm |
| Depth | 5 cm |





Reviews
There are no reviews yet.