Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Sales Package | 1 |
| Brand | GOOD FOOD KART |
| Type | Jowar Flour |
| Quantity | 500 g |
| Maximum Shelf Life | 3 Months |
| Is Perishable | Yes |
| Organic | Yes |
| Used For | Cooking |
| Country of Manufacture | India |
| Model Name | Organic Jowar Atta / Soreghum Bicolony Flour |
| Manufactured By | Span Retail Pvt. Ltd. |
| Height | 24 cm |
| Width | 16 cm |
| Depth | 2 cm |
| Weight | 0.5 kg |





Reviews
There are no reviews yet.