Description
Namo
Namo
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 Induction Cooktop |
| Brand | Greenchef |
| model_name | 7008 |
| Model | Namo |
| Type | Induction Cooktop |
| Color | Black |
| Body Material | ABS Body |
| Control | Push Button |
| Elements on Cooktop | Heating |
| Power Consumption | 2000 W |
| Power Input | AC 220 – 240 V |
| Weight | 3 kg |
| Service Type | Call 1800 103 7477 customer care register a complaint |
| Warranty Summary | 1 Year Warranty |
| Covered In Warranty | Heating Element |
| Not Covered In Warranty | Physical Damage |
Reviews
There are no reviews yet.