Description
Induction Cooktop
Induction Cooktop
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 Unit of GreInduction Cooktop |
| Brand | Greenchef |
| model_name | ROYAL |
| Model | ROYAL INDUCTION |
| Type | Induction Cooktop |
| Color | Black |
| Control | Push Button |
| Power Consumption | 2000 W |
| Weight | 1.8 kg |
| Service Type | Nearest Brand Service Center |
| Warranty Summary | 1 Year Warranty from the brand |
| Covered In Warranty | Manufacturing Defects |
| Not Covered In Warranty | Breakages due to mishandling |
Reviews
There are no reviews yet.