Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | N/A |
| Brand | Guestmskfhg |
| Model | SD-MP-210 |
| Type | Steam |
| Color | Purple |
| Power Consumption | 1500 W |
| Height | 16 cm |
| Width | 15 cm |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | N/A |
| Brand | Guestmskfhg |
| Model | SD-MP-210 |
| Type | Steam |
| Color | Purple |
| Power Consumption | 1500 W |
| Height | 16 cm |
| Width | 15 cm |
Reviews
There are no reviews yet.