Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | GVJ TRADERS |
| Model Number | plastic medu vada maker Vada Maker |
| Material | Plastic |
| Width | 15 cm |
| Height | 12 cm |
| Depth | 10 cm |
| Weight | 0.239 g |
| Warranty Summary | NA |
| Service Type | NA |
| Covered in Warranty | NA |
| Not Covered in Warranty | NA |




Reviews
There are no reviews yet.