Description
Air Purifier For Home, Office, Clinic or Business Introducing the Latest in Air & Surface Purification Technology.
Air Purifier For Home, Office, Clinic or Business Introducing the Latest in Air & Surface Purification Technology.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Gymline |
| Model Name | FreshAir 3 |
| Type | Room |
| Filter Type | Ionizer |
| Color | White |
| Shade | White |
| Coverage Area | 3000 sq ft |
| Air Flow Level | 4.7 cu.m/hr |
| Portable | Yes |
| Power Consumption | 54 W |
| Width | 31 cm |
| Height | 31 cm |
| Depth | 23 cm |
| Weight | 4.3 kg |
Reviews
There are no reviews yet.