Description
Haier KJ189F-HCA Portable Room Air Purifier (White)
Haier KJ189F-HCA Portable Room Air Purifier (White)
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Haier |
| Model Name | KJ189F-HCA |
| Type | Room |
| Filter Type | HEPA |
| Color | White |
| Shade | White |
| Coverage Area | 180 sq ft |
| Air Flow Level | 200 cu.m/hr |
| Portable | Yes |
| Power Consumption | 10 W |
| Width | 32 cm |
| Height | 50 cm |
| Depth | 18 cm |
| Weight | 7 kg |
Reviews
There are no reviews yet.