Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 16GB Single Micro SD card |
| Pack of | 2 |
| Series | 16 |
| Model Number | 16 GB MicroSD Card Class 10 15 MB/s Memory Card 04(PACK OF 2) |
| Covered in Warranty | Manufacure defeat |
| Warranty Service Type | 7 Days Replacement Policy |
| Not Covered in Warranty | Damage, scartch |
| Warranty Summary | LIFE TIME WARRANTY |





Reviews
There are no reviews yet.