Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 4GB Single Micro SD card, Lifetime warranty |
| Pack of | 2 |
| Series | 4GB |
| Model Number | 4 GB MicroSD Card life time warranty (pack of 2)05 |
| Covered in Warranty | Manufacure defeat |
| Warranty Service Type | 7 Days Replacement Policy |
| Not Covered in Warranty | Damage, scartch |
| Warranty Summary | LIFE TIME WARRANTY |





Reviews
There are no reviews yet.