Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 4GB Single Micro SD card |
| Pack of | 2 |
| Series | 4GB |
| Model Number | new12 |
| Covered in Warranty | Manufacure defeat |
| Warranty Service Type | 7 Days Replacement Policy |
| Not Covered in Warranty | Damage, scartch |
| Warranty Summary | LIFE TIME WARRANTY |





Reviews
There are no reviews yet.