Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Har Bhole |
| Model Number | menduvada-maker-plastic |
| Material | Plastic |
| Width | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Weight | 10 g |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Har Bhole |
| Model Number | menduvada-maker-plastic |
| Material | Plastic |
| Width | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Depth | 10 cm |
| Weight | 10 g |
Reviews
There are no reviews yet.