Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | HARI SALES |
| Model Number | AM-01 |
| Power Consumption | 500 |
| Input Voltage | 220 |
| Number of Burners | 1 |
| Hot Plate Type | Iron Cast Hot Plate |
| Power Light Indicator | No |
| Auto Shut Off | No |
| Adjustable Temperature | Yes |
| Width | 160 mm |
| Height | 50 mm |
| Depth | 160 mm |
| Weight | 500 g |
| Warranty Summary | NO |
| Service Type | NO |
| Covered in Warranty | NO |
| Not Covered in Warranty | NO |





Reviews
There are no reviews yet.