Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 3 |
| Brand | Haribo |
| Model Name | Chamallows Pink And White Pack Of 3 |
| Quantity | 420 g |
| Flavor | Regular |
| Type | Marshmallow |
| Maximum Shelf Life | 36 Months |
| Food Preference | Non-vegetarian |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 3 |
| Brand | Haribo |
| Model Name | Chamallows Pink And White Pack Of 3 |
| Quantity | 420 g |
| Flavor | Regular |
| Type | Marshmallow |
| Maximum Shelf Life | 36 Months |
| Food Preference | Non-vegetarian |
Reviews
There are no reviews yet.