Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | Haribo |
| Model Name | Happy Cola Candies 140g |
| Quantity | 140 g |
| Flavor | Cola |
| Type | Jelly Candy |
| Maximum Shelf Life | 36 Months |
| Food Preference | Non-vegetarian |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | Haribo |
| Model Name | Happy Cola Candies 140g |
| Quantity | 140 g |
| Flavor | Cola |
| Type | Jelly Candy |
| Maximum Shelf Life | 36 Months |
| Food Preference | Non-vegetarian |
Reviews
There are no reviews yet.