Description
4 DIFFERENT MODE OF COOKING DIGITAL LED INDICATION FOR EASY OPERATIONS VARIABLE POWER LEVEL CONTROL AND PRE-SET TIMER Power Consumption: 1200 W Package contents: 1 Havells Induction Cooktop QT
4 DIFFERENT MODE OF COOKING DIGITAL LED INDICATION FOR EASY OPERATIONS VARIABLE POWER LEVEL CONTROL AND PRE-SET TIMER Power Consumption: 1200 W Package contents: 1 Havells Induction Cooktop QT
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 induction |
| Brand | HAVELLS |
| model_name | Insta QT |
| Model | Insta Cook QT Induction Cooktop, Grey, 1200 W |
| Type | Induction Cooktop |
| Color | Grey |
| Control | Push Button |
| Elements on Cooktop | Carbon Steel |
| Power Consumption | 1200 W |
| Weight | 0.5 kg |
| Service Type | company |
| Warranty Summary | 1 |
| Covered In Warranty | manufaturer default |
| Not Covered In Warranty | physical damage |
Reviews
There are no reviews yet.