Description
4 DIFFERENT MODE OF COOKING DIGITAL LED INDICATION FOR EASY OPERATIONS VARIABLE POWER LEVEL CONTROL AND PRE-SET TIMER Power Consumption: 1200 W Package contents: 1 Havells Induction Cooktop QT
4 DIFFERENT MODE OF COOKING DIGITAL LED INDICATION FOR EASY OPERATIONS VARIABLE POWER LEVEL CONTROL AND PRE-SET TIMER Power Consumption: 1200 W Package contents: 1 Havells Induction Cooktop QT
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | Induction |
| Brand | HAVELLS |
| model_name | QT GREY |
| Model | QT GREY |
| Type | Induction Cooktop |
| Color | Black |
| Control | Push Button |
| Power Consumption | 1200 W |
| Weight | 0.8 kg |
| Service Type | Manufacturer |
| Warranty Summary | Company |
| Covered In Warranty | Manufacturer Default |
| Not Covered In Warranty | Physical Damage |
Reviews
There are no reviews yet.