Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | HealthKart |
| Model Number | HNUT9073-01 |
| Quantity | 1 kg |
| Flavor | Chocolate |
| Protein Type | Weight Gainers |
| Usage Timings | As per Requirement |
| Form | Powder |
| Dietary Preference | NA |
| Composition | na |
| Shelf Life | 18 Months |
| Food Preference | Vegetarian |
| Serving Size | 75 g |
| Model Name | Weight Gainer for Men and Women – 1 kg |





Reviews
There are no reviews yet.