Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 |
| Brand | Herbal Hills |
| Model Name | Wheat-O-Power 2g x 30 Sachets – Orange Flavour |
| Model Number | WP359 |
| Quantity | 60 g |
| Type | Meal Replacements |
| Form | Powder |
| Dietary Preference | Non GMO |
| Ayurvedic | Yes |
| Maximum Shelf Life | 730 Days |
| Container Type | Box |
| Food Preference | Vegetarian |
| pack_of | 1 |





Reviews
There are no reviews yet.