Description
MENDUVADA MAKER : 100% Stainless Steel This Mendu vada maker made up of steel is easy to operate and hard to be ignored by anyone and is a perfect pick for your kitchen.this wada maker have higher longevity.
MENDUVADA MAKER : 100% Stainless Steel This Mendu vada maker made up of steel is easy to operate and hard to be ignored by anyone and is a perfect pick for your kitchen.this wada maker have higher longevity.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | HFX |
| Model Number | stainless steel mendu vada maker |
| Material | Stainless Steel |
| Width | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Depth | 19 cm |
| Weight | 250 g |
Reviews
There are no reviews yet.