Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | HOT BERG |
| Attachments | Electric tandoor |
| Color | Black |
| Power Requirement | 220V-240V/50HZ |
| Power Consumption | 2000 |
| Width | 40 cm |
| Height | 17.5 cm |
| Depth | 15 cm |
| Weight | 5 kg |
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | HOT BERG |
| Attachments | Electric tandoor |
| Color | Black |
| Power Requirement | 220V-240V/50HZ |
| Power Consumption | 2000 |
| Width | 40 cm |
| Height | 17.5 cm |
| Depth | 15 cm |
| Weight | 5 kg |
Reviews
There are no reviews yet.