Description
Antibacterial, HEPA , Activeted Carbon
Antibacterial, HEPA , Activeted Carbon
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | HULLAARDS |
| Model Name | AT 21PLUS |
| Type | Room |
| Filter Type | HEPA |
| Color | Multicolor |
| Shade | Multicolor |
| Material | AT 21 PLUS AHCF |
| Coverage Area | 450 sq ft |
| Water Tank Capacity | 0 L |
| Suitable For | ROOM |
| Air Flow Level | 450 cu.m/hr |
| Portable | Yes |
| Power Consumption | 0 W |
| Width | 29.5 cm |
| Height | 39.5 cm |
| Depth | 2 cm |
| Weight | 0.3 kg |
Reviews
There are no reviews yet.