Description
* New Amazing product with ease of making delicious medu wada’s,a must have for every foodie, made from best quality and exquisite engineering process to give a class leading performance!
* New Amazing product with ease of making delicious medu wada’s,a must have for every foodie, made from best quality and exquisite engineering process to give a class leading performance!
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | hurrio |
| Model Number | Medu Vada Donut Maker Dispenser,Food Grade Plastic |
| Material | Plastic |
| Width | 3.35 cm |
| Height | 7.63 cm |
| Depth | 25.4 cm |
| Weight | 150 g |
Reviews
There are no reviews yet.