Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 BAG |
| Model Name | HVE203BLACKDOG |
| External Width | 40 cm |
| External Height | 32 cm |
| External Depth | 12 inch |
| Closure | Zipper |
| Expandable Features | Yes |
| Bag Design | ANIMAL PRINT |
| Weight | 300 g |
| Warranty Summary | WASH IN COLD WATER ONLY |
| Warranty Service Type | RETURN |
| Domestic Warranty | 1 Months |
| International Warranty | 1 Months |





Reviews
There are no reviews yet.