Description
Get an empowering watermelon boost from this singular combination of fruit and mint in ICE BREAKERS DUO Mints. Kind of like a refreshing snow squall on your hot summer picnic.
Get an empowering watermelon boost from this singular combination of fruit and mint in ICE BREAKERS DUO Mints. Kind of like a refreshing snow squall on your hot summer picnic.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | Ice Breaker |
| Model Name | Duo Fruit + Cool Sugar Free Mint, Watermelon, 36g (Pack of 8) |
| Quantity | 294 g |
| Flavor | Watermelon |
| Type | Mouth Freshener |
| Maximum Shelf Life | 18 Months |
| Food Preference | Vegetarian |
Reviews
There are no reviews yet.