Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Pack of | 1 |
| Brand | Icing On Top |
| Model Name | Cinnamon Cookies |
| Quantity | 200 g |
| Type | Cookies |
| Base Flavors | Cinnamon |
| Organic | No |
| Ingredients | Premium flour, Butter, Sugar, cornstarch & cinnamon powder |
| Food Preference | Vegetarian |
| Dietary Preference | No Trans Fat |
| Container Type | Glass Bottle |
| Maximum Shelf Life | 4 Months |
| Storage Instructions | Store in airtight container |
| Manufactured By | North Star Hospitality |
| Width | 6 cm |
| Height | 20 cm |





Reviews
There are no reviews yet.