Description
IKEA IDEALISK Flour sifter stainless steel.
IKEA IDEALISK Flour sifter stainless steel.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | IKEA |
| Model Number | Idealisk Flour sifter stainless steel ( Pack of 1) |
| Type | Semi-automatic |
| Grinding Capacity | 0.1 kg/hr |
| Motor Power | 0 hp |
| Motor Speed | 0 RPM |
| Power Consumption | 0 W |
| Power Requirement | No Requirement |
| Width | 11 cm |
| Height | 10 cm |
| Depth | 16 cm |
| Weight | 0.15 kg |
Reviews
There are no reviews yet.