Description
Induction Cooker (OMEGA H1A)
Induction Cooker (OMEGA H1A)
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 Induction Cooktop |
| Brand | IMPEX |
| model_name | OMEGA H1A |
| Model | OMEGA H1A |
| Type | Induction Cooktop |
| Color | Black |
| Control | Touch Panel |
| Elements on Cooktop | 1 Induction Burner |
| Power Consumption | 2000 W |
| Weight | 2.05 kg |
| Service Type | Toll Free Number : 1800 425 9444 |
| Warranty Summary | 1 Year Impex India Warranty |
| Covered In Warranty | Manufacturing Defects |
| Not Covered In Warranty | Physical Damage |
Reviews
There are no reviews yet.