Description
IMUSA GAU-80306 Electric Double Burner 1500-Watts Black
IMUSA GAU-80306 Electric Double Burner 1500-Watts Black
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 2 Electric Burner |
| Brand | IMUSA |
| model_name | Electric Double Burner 1500-Watts Black |
| Model | 1MKZ24SF7PIC |
| Type | Radiant Cooktop |
| Color | Black |
| Control | Jog Dial |
| Elements on Cooktop | 2 Electric Burner |
| Power Consumption | 700 W |
| Weight | 1.35 kg |
| Service Type | NA |
| Warranty Summary | NA |
| Covered In Warranty | NA |
| Not Covered In Warranty | NA |
Reviews
There are no reviews yet.