Description
These appliances come with high power motor and are packed with features to give you the best value for your money.
These appliances come with high power motor and are packed with features to give you the best value for your money.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1 Set with 2 Jars |
| Juicer Type | Electric Citrus Juicer |
| Warranty Summary | NA |
| Covered in Warranty | NA |
| Not Covered in Warranty | NA |
| Depth | 24 cm |
| Height | 45 cm |
| Width | 30 cm |
| Weight | 2 kg |
Reviews
There are no reviews yet.