Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Number of Shelves | 4 |
| Sales Package | 4 Pcs Expandable Fridge Storage Basket Under Shelf Fridge Organiser Rack Space Saver Refrigerator Sliding Drawers Unbreakable, Random Colours (Multicolor) Fridge Door Shelf |
| Brand | MAANSARU |
| Model Number | 4 Pcs Expandable Fridge Storage Shelf (Multicolor) |
| Material | Plastic |
| Compatible With | All space |
| Width | 22 cm |
| Length | 18 cm |
| Weight | 400 g |





Reviews
There are no reviews yet.