Additional information
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | Maelson |
| Model Number | 7KW9IPKGVYYT |
| Size | M |
| Brand Color | Multicolor |
| Color | Multicolor |
| Pet Type | Dog |
| Bed Type | Flat |
| Material | Polyester |
| Washable | Yes |
| Width | 1.2 cm |
| Height | 1.2 cm |
| Depth | 1.3 cm |





Reviews
There are no reviews yet.