Description
New Stainless Steel Meduvada Maker for Tasty Breakfast Now you can make Tasty Meduvada hassle free with this Vada maker With this machine you can make vadas directly, dont have to keep batter on Hand.
New Stainless Steel Meduvada Maker for Tasty Breakfast Now you can make Tasty Meduvada hassle free with this Vada maker With this machine you can make vadas directly, dont have to keep batter on Hand.
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Brand | MAHANT INTERNATIONAL |
| Model Number | Mendu Wada Maker Steel |
| Material | Stainless Steel |
| Width | 8 cm |
| Height | 19 cm |
| Depth | 8 cm |
| Weight | 100 g |
Reviews
There are no reviews yet.