Description
1N MIXER BODY 1N SS LIQUIDIZER JAR 1.2L WITH LID 1N SS GRINDER JAR 700ML WITH LID 1N SS CHUUTNEY JAR 400ML WITH LID 1N SPATULA 1N USER MANUAL WITH WARRANTY CARD
1N MIXER BODY 1N SS LIQUIDIZER JAR 1.2L WITH LID 1N SS GRINDER JAR 700ML WITH LID 1N SS CHUUTNEY JAR 400ML WITH LID 1N SPATULA 1N USER MANUAL WITH WARRANTY CARD
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Sales Package | 1U |
| Juicer Type | Electric Citrus Juicer |
| Warranty Summary | 5 YEARS WARRANTY |
| Covered in Warranty | MOTOR |
| Not Covered in Warranty | BODY |
| Depth | 22 cm |
| Height | 27.5 cm |
| Width | 39.5 cm |
| Weight | 2.75 kg |
Reviews
There are no reviews yet.